2017_COE_Logos_Green-bkg_translations_pl_PLBROWAR CZENSTOCHOVIA ZDOBYWA CERTYFIKAT JAKOŚCI 2017 PRZYZNAWANY PRZEZ REDAKTORÓW STRONY TRIPADVISOR
„TripAdvisor z radością ogłasza listę zdobywców certyfikatu jakości 2017 będącego wyrazami uznania dla firm z branży hotelarskiej, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych” — deklaruje Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor. „Ta nagroda to nasz sposób na publiczne wyróżnienie firm, które aktywnie przyciągają uwagę klientów i wyciągają wnioski z ich opinii, aby pomóc podróżnym znaleźć oraz bez obaw zarezerwować pobyt we właściwym obiekcie i we właściwej cenie”.

Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy.

TripAdvisor to największa na świecie strona turystyczna*, która pozwala osobom ją odwiedzającym wykorzystać pełny potencjał każdej podróży. Dzięki ponad 500 milionom recenzji i opinii na temat największej na świecie bazy firm, składającej się z ponad 7 milionów obiektów zakwaterowania, linii lotniczych, atrakcji i restauracji, podróżni korzystający ze strony TripAdvisor mogą się zapoznać z opinią większości oraz na jej podstawie podejmować decyzje dotyczące wyboru zakwaterowania, lotu, sposobu spędzania wolnego czasu, a także miejsc, w których warto zjeść. Strona TripAdvisor porównuje również ceny zebrane z ponad 200 witryn rezerwacyjnych, co pozwala podróżnym znaleźć najniższą cenę w wybranym hotelu. Witryny współpracujące ze stroną TripAdvisor są dostępne na 49 rynkach i odnotowują średnio 390 milionów unikalnych odwiedzin miesięcznie**, tworząc w ten sposób największą na świecie społeczność podróżnych, której członkowie pragną wykorzystywać do maksimum każdy z organizowanych przez siebie wyjazdów. TripAdvisor. Dowiedzcie się więcej. Rezerwujcie lepiej. Podróżujcie łatwiej.